Amazing Soldier 3D 1.1.0 (Android)

Amazing Soldier 3D

Amazing Soldier 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amazing Soldier 3D, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir aksiyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Amazing Soldier 3D, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir aksiyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Bir hayli eğlenceli sahnelerin yer aldığı oyunda zevkli bir deneyim yaşıyorsunuz.

Düşman askerleriyle göğüs göğüse çarpıştığınız bir oyun olan Amazing Soldier 3D, zorlu ve eğlenceli kurgusuyla dikkatimizi çekiyor. Fantastik bir oyun deneyimi sunan oyunda piksel tarzı küp küp grafikler yer alıyor. Böylece oyun telefonlarınızda kasma yapmıyor ve akıcı bir oynanış sağlayabiliyor. Sürükleyiciliği de bir hayli yüksek olan oyunda birbirinden zorlu savaş parkurlarında boy gösteriyorsunuz. Silah, tabanca, el bombaları, roketatarlar ve daha fazla mühimmatın yer aldığı oyunda gerçek bir savaşı simüle edebiliyorsunuz. Çocukların da rahatlıkla oynayabileceğini düşündüğüm Amazing Soldier 3D'yi mutlaka denemelisiniz. 

Oyunda tepeden bir bakış açısı yer aldığı için aksiyonun içerisine fazla giremiyorsunuz. Ancak yine de oyun zevkli bir deneyim sunuyor. GTA'nın eski oyunlarındaki gibi bir görünüşe sahip olan Amazing Soldier 3D'yi sakın kaçırmayın. Renkli grafikleri ve kolay kontrol sistemiyle de karşımıza çıkan Amazing Soldier 3D oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR