American Sniper Assassin

American Sniper Assassin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

American Sniper Assassin FPS türünde bir mobil sniper oyunudur

American Sniper Assassin oyun severlere nişan alma yeteneklerini zorlu bir teste sokma imkanı veren FPS türünde bir mobil keskin nişancı oyunu

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sniper oyunu olan American Sniper Assassin'de üstün yeteneklere sahip bir paralı askerin hikayesi konu alınıyor. Kahramanımız global savaş ve suçlarla savaşmakta ve bu işi yaparken de para kazanmaktadır. Aldığı görevlerde dünya ülkeleri tarafından aranan suçluların peşine düşen kahramanımız tehlikeli maceralara atılıyor. Biz de ona bu maceralarda eşlik ediyoruz ve aksiyon içerisine dalıyoruz.

American Sniper Assassin'de yer alan görevlerde bize bir hedef belirleniyor ve bu hedefi gerçekleştirmek için uzun mesafeli keskin nişancı tüfeklerimizi kullanıyoruz. Bazı bölümlerde sokağa inerek düşmanlarımızla sıcak çatışmaya girerken bazı bölümlerde gizlice hedefimizin yerini tespit ediyoruz ve doğru anda tetiğe basarak onu ortadan kaldırıyoruz. Keskin nişancı tüfeğimizin dürbünüyle hedefimize zoom yapabilmemiz mümkün.

American Sniper Assassin'de oyunculara farklı keskin nişancı tüfeği seçenekleri sunuluyor. Görevleri tamamladıkça kazanacağımız para ile yeni ve daha güçlü keskin nişancı tüfeklerinin kilidini açabiliyoruz. Ayrıca kullandığımız silahları geliştirerek daha güçlü hale getirebilmemiz de mümkün.

American Sniper Assassin ortalama bir grafik kalitesine sahip.