Angry Birds Evolution (Android)

Angry Birds Evolution

Angry Birds Evolution
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Birds Evolution mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Angry Birds Evolution eğer farklı bir şekilde Angry Birds oynamak isterseniz vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenize yardımcı olabilecek bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Angry Birds Evolution'da hain domuzların kuşlarımızın yumurtalarından vazgeçmediğine tanık oluyoruz. Kuş Adası'na akın eden domuzlar kuluçkadaki kuşları kaçırmak için plan yapıyor. Bize düşen görev ise kızgın kuşları bir araya toplayarak kendi kahraman takımımızı kurmak ve hain domuzları durdurmak.

Angry Birds Evolution içinde yüzlerce kuş seçeneğine sahiniz. Kuşlarımızı kuluçkadan çıktıktan sonra geliştirmeye başlıyoruz. Savaşları kazanarak kahramanlarımızı daha da güçlü hale getirebilmekteyiz. Oyunda toplamda 100'den fazla kahraman seçeneğine sahibiz, bu kuşlardan bazıları kolayca karşımıza çıkıyor, bazıları ise bir hayli nadir bulunan kuşlar. Savaşları kazandıkça yeni kuşları toplayabilmektesiniz.

Angry Birds Evolution dilerseniz tek başınıza oynayabilir, dilerseniz online savaşlara katılarak diğer oyuncuların kahraman takımlarıyla savaşabilirsiniz.

YORUMLAR