Angry Cecil: A Lion's Revenge 1.2 (Android)

Angry Cecil: A Lion's Revenge

1.2
Angry Cecil: A Lion's Revenge
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Cecil: A Lion's Revenge kaçak avcıları avladığımız bir aksiyon oyunudur

Angry Cecil: A Lion's Revenge oyunculara bir aslanın yerine geçerek kaçak avcıları cezalandırma imkanı veren bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aslan oyunu olan Angry Cecil: A Lion's Revenge, Afrika'da yaygın bir problem olanm kaçak avcılğa dikkat çekmek ve bu problemlerle mücadele eden vakıflara yardım etmek amacıyla geliştirilmiş bir oyun. Dünyanın en zengin doğal yaşam alanlarından biri olan Afrika'da her sene kaçak avcılık yüzünden binlerce hayvan katlediliyor. Bu hayvanlar arasında nesilleri tükenme tehlikesi altında olan hayvanlar da yer alıyor. Yaşanan kaçak avcılık olaylarının sonuncusunda Afrika'nın en yaşlı aslanı olan ve Afrika'nın simgesi haline gelmiş Cecil bir turist tarafından vurularak öldürülmüştü. Bu olay büyük tepki toplamış, avcılığı yapan diş doktoru tepkiler nedeniyle muayenehanesini kapatmak zorunda kalmıştı. Angry Cecil: A Lion's Revenge'de de vurulan Cecil oyunun ana kahramanı olarak karşımıza çıkıyor ve kaçak avlanan avcıları avlayarak doğal yaşamı koruyor.

Angry Cecil: A Lion's Revenge'de temel amacımız aslan Cecil'i yöneterek ailesini ve diğer hayvanları korumak. Açık dünya tabanlı oyunda farklı haritalarda değişik görevler karşımıza çıkıyor. Bu görevlerde aslan yavrularını koruyoruz, kaçak avcıların yerini tespit ederek onları yok ediyoruz ve dişi aslanları avcuların elinden kurtararak vahşi doğada en uzun süre hayatta kalmaya çalışıyoruz.

Angry Cecil: A Lion's Revenge'de sık ormanların yanısıra şehirleri de ziyaret etmekteyiz.

YORUMLAR