Angry Gran RadioActive Run

Angry Gran RadioActive Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angry Gran RadioActive Run, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ilerlemeli bir koşu oyunudur.

Angry Gran RadioActive Run, kızgın ve çılgın büyükannemizin koşarken engellere takılmamasına yardım ettiğimiz eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu. Hastaneden kaçan ve yakalanmamaya çalışan büyükannemize heyecanlı geçen bu macera oyununda eşlik ediyoruz. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerimizden rahatlıkla oynayabileceğimiz Angry Gran Radioactive Run, her yaştan insana hitap ediyor. 

İlk bakışta oyunun grafiklerinin çok iyi olduğunu söyleyebilirim. Sonsuz koşu oyunlarından aşina olduğumuz bir atmosferde oynuyoruz. Kontrol olarakta bir zorluğu olmadığını düşünüyorum. Engellere takılmamak için zıplamamız ya da altından geçmemiz gerekiyor. Sözünü ettiğim engellerin çevresi radyoaktif bir yapıya sahip. Dolayısıyla herhangi bir temasta babaannemizi kaybediyoruz. 

Oyunda 3 farklı mod bulunuyor. Bunlardan ilki Mission modu. Bu modda giderek artan zorluklarla karşılaşıyoruz. Bölümleri ilerledikçe karşılaştığımız zorluklarda ona göre şekilleniyor. Oyunun en eğlenceli modunun bu olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. İkincisi Random mod. Burada karşımıza rastgele bir bölüm geliyor ve ekranın üzerindeki yüzdeyi tamamlamaya çalışıyoruz. Bölüm farketmeksizin karşımıza çıkan engelleri alt etmemiz gerekiyor. Üçüncü mod ise Infinity modu. Burada gidebildiğimiz yere kadar gitmemiz gerekiyor. Karşımızda herhangi bir bölüm ya da zorluk yok. Engellere takılıp düştüğümüzde ne kadar mesafe aldıysak o skorumuza yansıyor. 

Angry Gran RadioActive Run, oyun içi satın almalarda sunuyor. Reklamları ücret ödeyerek kapatabiliyoruz. Ayrıca babaannemize çeşitli kostümler de giydirebiliyoruz. Bunların arasında muz, 70'lerden kalma bir kıyafet ya da zombi var. Oldukça eğlenceli detayların olduğunu söylemek mümkün. 

Facebook üzerinden giriş yapıp arkadaşlarımızın skorlarıyla da rekabet edebileceğimiz bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR