Animal Hair Salon 1.1.1 (Android)

Animal Hair Salon

Animal Hair Salon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Animal Hair Salon, birbirinden güzel ve sevimli hayvanlara özel saç kesimleri yapıp onları giydirebileceğiniz eğlenceli ve öğretici bir Android oyunu.

Animal Hair Salon, müşterilerinizin insanlar yerine sevimli hayvanlardan oluştuğu bir berber salonu sahibi olacağını eğlenceli ve eğitici bir Android berber oyunu. Eğer keyifli vakit geçirmek için oynayabileceğiniz bir Android oyunu arıyorsanız ve hayvanları seviyorsanız, bu oyun sayesinde Android cihazlarınız üzerinde eğlenebilirsiniz.

Müşteri olarak salonunuza gelecek olan hayvanların hem saçlarını yapacağınız hem de güzel bir şekilde giydireceğiniz oyunu oynaması kolay fakat ortaya çıkacak olan sonuçlar tamamen yaratıcılığınızın sınırlarına bağlı. Zaman zaman yapacağınız işler çirkin olsa da, biraz oynadıktan sonra yapacağınız işler çok daha güzel olmaya başlayacak.

Oyunu oynarken sevimli hayvanların saçlarını yaparken kesim, boyama ve yıkama gibi berberlerde yapılan gerçek işlemleri yapıyorsunuz. Ayrıca saçlar dışında sakal traşı da yapabilme imkanınız bulunuyor.

Oyunu günlük olarak oynamaya başlarsanız hergün ödül kazanıyorsunuz. Bu da oyun içerisinde size avantajlar sunuyor. Ayrıca oyun içerisinde videolar izleyerek de altın kazanma şansınız bulunuyor.

4 farklı hayvan türü ve yüzlerce farklı kıyafet ve saç tasarımları ile oldukça eğlenceli bir oyun olan Animal Hair Salon'u hemen indirmenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR