Animals vs. Mutants

Animals vs. Mutants
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

RPG ve takım savaş oyunu dinamiklerini harmanlayan Animals vs. Mutants, Güney Kore'nin Netmarble ekibinin batıya açıldığı ilk mobil oyun.

Güney Kore'nin mobil oyun devi Netmarble şimdiye Batı dünyasına yönelik az iş çıkarmasına rağmen zincirlerini kırıp yeni bir oyunla dikkatleri üzerinde toplamayı başardı. Animals vs. Mutants isimli oyunlarında kötü bir bilim adamı canlılar üzerinde deneyler gerçekleştiriyor ve onları mutantlara çeviriyor. Geriye kalan hayvanları kurtarmak da size kalmış. Bu büyük mücadele elinizden geldiği kadar hayvan dostlarınızın yardımından faydalanmanız lazım.

Erkek veya kadın olarak seçebileceğiniz baş kahramanınız savaş meydanlarına dalarken yakınındaki tüm mutantlara otomatik olarak saldırıyor. Ana karakterinizle birlikte hayvanların farklı özelliklerini de akıllı kullanmanız gerekiyor. Çünkü ekibinize katılacak hayvanların türüne göre farklı saldırı yöntemleri var.

60 bölümün her birinde farklı hayvan çeşitlerini ekibinize katmanın zevki dışında birçok defineyi de zimmetinize geçirebileceğini bu oyunda kıyafetleriniz ve silahlarınız bile değişiyor. Hatta bazı hayvanlar size binek olarak da destek oluyor. Binek hayvanlarınız da sizin gibi veya diğer hayvanlar gibi dövüştükçe seviye atlıyorlar. Seviye atlayanlar da görsel bir değişim geçiriyorlar.

Animals vs. Mutants uzak doğuda sıkça rastlanan farklı kart oyun türlerine benzer dinamiklere sahip. Çocuklar için renkli bir görsel dünya sunulmakla birlikte yetişkinler için de yeterince oyun derinliği ve süreklilik yaratılabilmiş.