AnTuTu Officer 4.2.1 (Android)

AnTuTu Officer

AnTuTu Officer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AnTuTu Officer uygulamasıyla Android cihazınızın orijinal olup olmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz.

AnTuTu Officer uygulaması, Android akıllı telefonunun gerçek IMEI ve seri numarasına sahip olup olmadığını merak eden kullanıcılar için hazırlanmış bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve benchmarkları ile popüler olan AnTuTu tarafından hazırlandığı için sonuçların oldukça güvenilir olduklarını söyleyebilirim. Ücretsiz olarak sunulan ve çok kolay kullanılan bir arayüzle birlikte gelen uygulama, cihazının orijinalliğinden şüphelenen kullanıcıların işini görecektir.

Çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyan uygulamayı kullanırken ilk olarak Android cihazınızdan açmanız gerekiyor ve daha sonra bilgisayarınızın internet tarayıcısı üzerinden uygulamada belirtilen adrese giriş yapmanız gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra karşınıza çıkan QR kodu telefonunuzun kamerasından taratıyorsunuz ve telefonunuzun taranma işlemi başlıyor.

Sonuçlar bilgisayarınızın web tarayıcısında belirtildiği için tarayıcıyı kapatmamanız gerekiyor. Sonuç ekranında çıkan bilgilere göre telefonunuzun orijinal olup olmadığı belli oluyor. Zira IMEI'si çalıntı cihazlar ekranda Good yerine Bad olarak belirtiliyorlar ve böylece dolandırılıp dolandırılmadığınızı da anlayabiliyorsunuz.

Bilhassa son senelerde artan telefon IMEI numarası hırsızlıkları ve kopyalamaları nedeniyle sorunlar yaşamaktan kaçınmak istiyor ve ikinci el alacağınız cihazları kontrol etmek istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum. Uygulamanın çalışması için en azından 3G internet bağlantısına ve bir bilgisayara ihtiyacınız olduğunu da unutmayın.