Ape Of Steel 2 1.4 (Android)

Ape Of Steel 2

1.4
Ape Of Steel 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ape Of Steel 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Ape Of Steel 2 güzel grafikleri zengin bir oynanışla birleştiren top down shooter türünde bir mobil aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir kuşbakışı savaş oyunu olan Ape Of Steel 2'de gorillerin hüküm sürdüğü fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz. Uzak bir gezegende hüküm süren goriller bu gezegenin doğal kaynaklarını ciddi şekilde sömürmeye ve gezegeni kıyamete sürüklemeye başlamışlardır. Biz de bu gidişata bir dur demek için savaşmaya başlayan bir kahramanı kontrol ediyoruz ve maceraya atılıyoruz.

Ape Of Steel 2 içerisinde farklı oyun türlerini birleştiriyor. Oyunda genel olarak bir platform oyunu gibi ilerlerken dört bir yandan bize saldıran düşmanlarımızla savaşıyoruz. Oyun boyunca farklı silahları kullanmamıza izin veriliyor. Oyun çift sanal kontrol çubuğu aracılığıyla oynanabilmekte.

Ape Of Steel 2'nin grafikleri bir hayli yüksek kalitede. Bu nedenle oyunu oynayabilmek için güçlü donanıma sahip bir mobil cihaz kullanmanız gerekli.

YORUMLAR