Arena Masters

Arena Masters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Arena Masters, Android telefonunuza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz aksiyon rpg oyunu.

Arena Masters, anime severlerin keyif alarak oynayacağını düşündüğüm aksiyon rpg oyunu. Android telefonunuzda hack and slash oyunlarına yer veriyorsanız oynadığınız süre boyunca eğlenceli vakit geçireceğiniz, görselleriyle de kaliteli bir yapım. Hem de indirmesi ve oynaması ücretsiz.

Lookism - Naver’ın popüler çizgi roman/karikatürü HyungSeok Park ve Vasco’da yer alan karakterlerle arenaya girdiğimiz aksiyon oyununda sıkıcı zindanlarda zaman geçirmek yerine gerçek zamanlı PvP savaşlara katılıyoruz. Gizlilik içinde sürdürmemiz gereken, hayatta kalma üzerine kurulu zombi virüsü, arkadaşlarımızla gücümüzü birleştirip haritanın kontrolünü ele aldığımız tepenin kralı ve birebir aksiyona girdiğimiz, yükselme mücadelesi verdiğimiz düello arena, çok oyunculu PvP savaş modları arasında.

Oyunda özel yeteneklere sahip, saldırı – savunma – destek pozisyonunda görevini yapan 13 karakter yer almakta. Kahramanlarımızı bir araya getirerek en güçlü takımı kuruyor, gerçek oyunculara karşı savaşıyoruz. Bu arada kahramanlar için kilidi açılabilir birçok skin bulunmakta.

YORUMLAR