ARK Survival Island Evolve 3d

ARK Survival Island Evolve 3d
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ARK Survival Island Evolve 3d mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir hayatta kalma oyunudur

ARK Survival Island Evolve 3d eğer mobil cihazlarınızda ARK: Survival Evolved benzeri bir oyun oynamak isterseniz dikkatinizi çekebilecek bir hayatta kalma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize üıcretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan ARK Survival Island Evolve 3d'de bir sel felaketi sonrasında medeniyetin yok olduğuna tanık oluyoruz. Şehirler sular altında kalırken dünya düzeni tamamen değişiyor. Oyunda yönettiğimiz kahraman ise bu sel felaketinden sonra bir sal yaparak denize açlıyor ve hayatını devam ettirmesini sağlayacak kaynakları bulmaya çalışıyor. Fakat yolculuğu sırasında ortaya çıkan fırtına nedeniyle salı batıyor.

Kahramanımız fırtına sonrasında uyandığında kendini bir adanın sahilinde buluyor. Etrafı araştırdığında da dinozorlarla karşılaşıyor. Etobour ve otobur dinozorların yaşadığı bu adada hayatta kalabilmesi için biz de ona yardımcı oluyoruz.

ARK Survival Island Evolve 3d'de kendimize sığınak inşa etmemiz, silah ve araç yapmamız gerekiyor. Bir yandan bunlar için kaynak ararken bir yandan da açlık ve susuzlukla boğuşuyoruz. Etrafımızı çevreleyen etobur dinozorlar da bize zorlu anlar yaşatıyor. Neyse ki dinozorları evcilleştirebilmekteyiz.

ARK Survival Island Evolve 3d şu an sadece tek kişilik oyun moduna sahip, ilerde oyuna çok oyunculu oyun modunun eklenmesi de planlanıyor.

YORUMLAR