Army of Darkness Defense

Army of Darkness Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heyecanın bir an olsun durmadığı bu oyundaki amacımız, düşman birliklerini geri püskürtmek ve bize verilen kitabı ne pahasına olursa olsun korumak.

Army of Darkness Defense özellikle aksyion ve kule savunma tarzı oyunlar oynamaktan hoşlananların mutlaka denemesi gereken ücretsiz oyunlardan bir tanesi.

Oyunda farklı silahlara ve özel yeteneklere sahip bir şövalyeyi yönetiyoruz. Karşımızda ise zombi ve iskeletlerden oluşan amansız bir ordu bulunmakta. Elbette bu mücadelede yalnız değiliz. Düşman birliklerine karşı mücadele etmek için yanımızda okçular, mızraklılar ve şövalyeler mevcut.

Oyunun kontrolleri son derece kolay. Ekranın sağına ve soluna basarak karakterimizi yönlendiriyoruz. Temel seviye atak hamlelerini karakterimiz düşmana yaklaşınca otomatik olarak sergiliyor. İleri seviye saldırı hamlelerini ise gereken zamanlarda butonlara tıklayarak yapmamız gerekiyor. Bu saldırıları tekrar kullanabilmek için belli bir süre beklemek gerekmekte. Özel güçlerimiz arasında mancınık ve ok saldırıları bulunmakta. Bu saldırılar düşmana toplu zarar veriyor ve başınız sıkışınca epey yardımda bulunuyor.

Grafik anlamında Army of Darkness Defense ortalama ve iyi arası bir çizgide ilerliyor. Ses efektleri ise oyunun genel atmosferiyle uyum içerisinde. Kısaca, eğlenceli ve aksyion dolu bir oyun arıyorsanız bu oyuna göz atmanız gerektiğini düşünüyoru.

YORUMLAR