Assassin Mission

Assassin Mission
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Assassin Mission, Android cihazların üzerinde oynayabileceğiniz basit ama bir o kadar da eğlenceli bir Android aksiyon oyunu.

Assassin Mission, farklı silahlar kullanarak size verilen suikast görevlerini başarıyla tamamlamaya çalışacağınız eğlenceli, basit ve ücretsiz bir Android aksiyon oyunu.

Keskin nişancılık yeteneğiniz varsa başarılı olabileceğiniz oyunda, bu yeteneğinizi zamanla geliştirebiliyorsunuz. Siyah beyaz renklerindeki temasıyla çok basit mekaniklere sahip olmasına rağmen sevilen bir oyun olan Assassin Mission, oyunun yapısı ve oynanışı itibariyle ilgi çekiyor diye düşünüyorum.

Oyunda size verilen görevleri tamamladıkça para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paraları ise yeni silah almak için harcamayabilirsiniz. Yeni silah ve diğer eşyaları satın alarak, gelecekte yapacağınız suikast görevlerini daha rahat tamamlayabilirsiniz.

Oyunda kontrol edeceğiniz gerçek bir insan yerine çubuk adam olarak seçilmiş. Farklı oyunlarda gördüğümüz çubuk adamlarla suikast yapmakta varmış kaderimizde deyip benim gibi oyunu oynamaya devam etmeniz yararınıza.

Detaylarının çok fazla incelenmemesi gereken ufak boyutlu ve eğlenceli bir oyun olan Assassin Mission'ı Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR