Axe and Fate 2 2.27 (Android)

Axe and Fate 2

Axe and Fate 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Axe and Fate 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Axe and Fate 2 güzel bir görünümü taktiksel bir oyun yapısıyla birleştiren bir mobil rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerde oynanabilen bir RPG olan Axe and Fate 2 masaüstü FRP oyunları temel alınarak geliştirilmiş ve bu türün köklerine sadık kalanb bir oyun. Axe and Fate 2'de oyuncu kahramanıyla birlikte karanlık zindanlara dalıyor ve bu zindanalrda düşmanlarıyla yüzleşiyor. 3 boyutlu bir dünyaya yolculuk ettiğimiz oyundaki zindanlarda birçok tehlikenin yanısıra birçok ödül de bizi bekliyor.

Axe and Fate 2'de sıra tabanlı bir savaş sitemi yer almakta. Oyuncular oyunda serbestçe hareket edebilirken düşmanlarla karşılaştıklarında hamleler yaparak savaşıyorlar. Her hamlede düşmanımızın saldrılarını göz önüne alarak stratejik bir şekilde karar vermemiz gerekmekte. Oyunda iskeletler, yaşayan ölüler, hayaletler, yarasalar ve şeytani büyücülerle savaşırken tapınakların ve zindanların gizemlerini keşfediyor, sandıkları açarak büyülü silah ve ekipmanlar topluyoruz.

Axe and Fate 2'de oyuncular kahramanlarını farklı uzmanlık alanlarında usta hale getirebiliyorlar. Okçuluk, kılıç - kalkan, büyücülük, çeviklik ve benzeri yetenekler uzmanlaşabileceğimiz alanlar arasında. Oyunun grafiklerinin başarılı olduğu söylenebilir.

YORUMLAR