Baby Balloons 2.19 (Android)

Baby Balloons

Baby Balloons
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baby Balloons, bebeklerinizin ve ufak çocuklarınızın Android cihazlarınız üzerinde balon ve baloncuklar ile oynayarak eğlenmesini ve oyalanmasını sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Baby Balloons, bebeklerinizin ve ufak yaştaki çocuklarınızın oyalanarak keyifli vakit geçirebilmesi için hazırlanan basit ve ücretsiz bir Android oyunudur. Oyunun bebekler ve ufak yaştaki çocukları dışındakiler için pek bir anlamı olmamasına rağmen, bebeklerinizin elenceli vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Akıllı telefon ve tabletleri sahip olduğu parlak ekranlar nedeniyle bebeklerin ve çocukların ilgisini zaten fazlasıyla çekmektedir. Üstüne birde renkli balon ve baloncuklar eklendiğinde çocuklarınızı uzun süre oyalamaya yetecektir.

Bebeklerinizin gülmesini, ağlamasının durmasını yada eğlenmesini istiyorsanız bu uygulama ile kolayca sağlayabilirsiniz. Fakat uzun süre oynamamalarına dikkat etmelisiniz. Çünkü gelişmiş kişilere göre daha hassas olan bebek ve çocuklarınızın gözlerinde ağrı oluşabilir. Bu nedenle kısa süreli ve ara ara oyunu açarak onları eğlendirebilirseniz.

Uygulamanın artılarından bir tanesi ise bebekleriniz ile birlikte sizde oynayarak onlarla eğlenme keyfini doya doya yaşayabiliyorsunuz. Gülümsemelerini sağlamak için kimi zaman yapmadığımız şebeklik kalmıyor iken, bu uygulama sayesinde onları kolayca güldürebilirsiniz.

Sizinde bebeğiniz yada ufak yaşta bir çocuğunuz varsa bu uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek onların oyun oynamasını ve mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Çocuğunuz yoksa bile sahip olan tanıdıklarınıza uygulamayı önerebilirsiniz.

YORUMLAR