Baby Dream House 1.0.4 (Android)

Baby Dream House

Baby Dream House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Baby Dream House, Android cihazlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir çocuk bakma oyunu.

Baby Dream House, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere tasarlanmış, eğlenceli bir çocuk oyunu ve tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Bebek bakımı üzerine yoğunlaşan bu oyunda henüz çok ufak olan bebeğimizle ilgileniyor ve ona eğlenceli vakit geçirtmeye çabalıyoruz.

Büyük bir evde bulunduğumuz için yapacak birçok aktivite var. Örneğin onu parka götürebilir, resimler yaptırabilir, havuza sokabilir, üstü kirlenince banyoya sokabilir ve acıkınca karnını güzel yiyeceklerle doyurabiliriz. Bu saydıklarımız başta olmak üzere daha pek çok aktivite oyunda bizleri bekliyor. Elbette tüm bu aktiviteler birbirlerinden farklı mekanikler üzerine kurulular. Buna rağmen ekrana yapacağımız basit dokunuşlar ile nesnelerle etkileşime geçebiliyor ve kontrolü sağlayabiliyoruz.

Baby Dream House'a girdiğimiz zaman karşımıza doğal olarak çocuksu grafikler ve sevimli modellemeler çıkıyor. Hem görsel öğeleri hem de oyunun genel atmosferini hesaba kattığımızda yetişkinlere çok hitap ettiğini söyleyemeyeceğiz fakat çocuklar büyük beğeniyle oynayacaktır.

Zararlı öğeler içermediği için çocukları için ideal bir oyun arayan anne babalar da bu oyuna mutlaka göz atmalı.

YORUMLAR