Bake Cupcakes 3.0.2 (Android)

Bake Cupcakes

Bake Cupcakes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bake Cupcakes, lezzetli tatlılar ve kekler yapabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir Android çocuk oyunu.

Bake Cupcakes, çocuklarınız ile birlikte oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir tatlı hazırlama oyunu. Kek ve pastalar yapabileceğiniz oyunda size gösterilen adımları sıra sıra uygulayarak ortaya muhteşem tatlılar çıkarabiliyorsunuz.

Özellikle kız çocuklarınızın daha çok hoşuna gidecek olan oyunda, kek ve tatlı hazırlamak için gerekli olan tüm araç ve malzemeler size sunuluyor. Yumurta, süt, un, mikser, karıştırma kabı vs. araçları kullanarak birbirinden farklı tatlılar hazırlayabiliyorsunuz. Şekilli kurabiyeler ve pastalar yapabileceğiniz oyunda kullanılan tatlı ve kek tarifleri gerçek hayatta kullandıklarımız ile tamamen aynı.

Çocuk oyunları kategorisindeki en çok indirilen oyunlardan bir tanesi olan Bake Cupcakes'in grafikleri ve oyun içinde çalan müzikleri de genel olarka çocuklara hitap ediyor. Aile bireyleri olarak çocuklarınızla vakit geçirebileceğiniz güzel oyunlardan bir tanesi olan Bake Cupcakes, çocuklarınızın yemek pişirme yeteneklerinin de artışını sağlıyor. Belki oyun oynayarak gidip yemek pişiremeyecekler ama genel anlamda yemek pişirme ile ilgili genel bilgilere küçük yaşta erişmiş olacaklar.

Oynaması kolay olan oyunu Android telefon ve tabletlere ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.