Baldur's Gate: Enhanced Edition (Android)

Baldur's Gate: Enhanced Edition

Baldur's Gate: Enhanced Edition
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz geliştirilmiş Baldur's Gate oyunudur.

Rol yapma oyunu denince akla ilk gelen oyunlardan olan Baldur's Gate, 90'ların ve 2000'lerin en hit oyunlarından bir tanesiydi. O zamanlar bilgisayar oyunları çok daha revaçtaydı fakat artık mobil oyunların yükselişini görüyoruz. Bu yüzden de Baldur's Gate oyunu Android cihazlar için yeniden dizayn edildi.

Bilmeyenler için Baldur's Gate, oyun yapısı ve tarzı bakımdan Dungeons & Dragons benzeri bir oyun diyebiliriz. Hikaye, bilgisayar oyunuyla aynı: üvey babası tarafından yetiştirilmiş bir kahramanı canlandırıyorsunuz. Bu kahraman bütün hayatı boyunca Candlekeep'ten dışarı çıkmamış ve sürekli babası tarafından tehlikelerden korunmuş.

Fakat en nihayetinde bazı gizemli sebeplerden dolayı evinden ayrılmak zorunda kalıyor ve siz de böylece kendinizi savaşın ortasında buluyorsunuz. Böylece başlayan b uyoun 1998 yılında çıkmış ve artık daha iyi grafikler ve arayüzle mobil cihazlarınızda da oynayabilirsiniz.

Orijinal 60 saatlik oyunun yanında ayrıca Tales of the Sword Coast, The Black Pits, Brothers Lost gibi bazı ek oyunlar da bulunmakta. Oyunu daha önceden oynadıysanız ve sevdiyseniz, veya Android cihazınızda keşfetmek üzere yeni bir rol yapma oyunu arıyorsanız, bu oyunu kesinlikle indirip denemelisiniz.

YORUMLAR