Balloon Villain 1.4 (Android)

Balloon Villain

1.4
Balloon Villain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Balloon Villain, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir balon patlatma oyunudur.

Balloon Villain, sizi kısa süreli oynamada bile bağımlı yapabilecek bir balon patlatma oyunu. Elindeki sapanla Can karakterine yardım ettiğimiz oyun, hiç sıkılmadan boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz özelliklere sahip. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerden rahatlıkla oynayabileceğiniz Balloon Villain oyununda zorlu bölümlerle karşılaşmaya hazır olun.

Elinde sapan olan bir karakterimiz var. Adı Can. Görevi ise balon patlatmak. Biz de ona yapması gereken görevlerde yardım ediyoruz. Tek yapmamız gereken ekrana dokunup taş atmak. Başlangıçta kulağa kolay gibi geliyor değil mi? İşin içerisine çeşitli faktörler girdiğinde hiçbir şey sandığımız kadar kolay olmuyor. Bu durum Balloon Villain oyunu için de geçerli. Oyunu indirip başladığımızda öncelikle bir tutorial ile karşılaşıyoruz. Burada bize oyunla ilgili çeşitli bilgiler veriliyor. Çok fazla uğraşmadan oyunun nasıl oynandığını kısa sürede anlıyoruz. Daha sonra ilk bölümle başlıyoruz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken şeyler var. Birincisi rüzgar faktörünü önemsememezlik etmeyin, ikincisi balonların dağılımına dikkat edin. Yanlışlıkla bir balon vuracak olursanız anında kaybediyorsunuz.

Oyunun çok güzel bir atmosferde oynandığını söylemeliyim. Zira oyunu çekici kılan önemli özelliklerden biri olduğunu düşünüyorum. Yapmamız gereken görevlerde giderek artan zorluklarla karşılaşıyoruz. Bazen tek bir renk balon, bazen sırasıyla vurmamız istenen balonları, bazen de bize rastgele verilen balonları vurmamız gerekiyor. Görevlerimiz sırasında sıradışı balonlar görürsek de şaşırmayalım. Görevleri bitirdikçe dünyanın dört bir yanındaki metropollere seyehat ediyor ve yeni görevleri farklı yerlerde yapmaya çalışıyoruz. Zamana karşı yarıştığımızı da unutmayalım.

Balloon Villain her haliyle eğlenceli ve uzun süreli oynanabilecek bir oyun olmuş. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunu denemenizi mutlaka öneririm.