Bar Story 1.8 (Android)

Bar Story

1.8
Bar Story
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

JRPG evreni içerisinde bar işleterek müşteri memnuniyeti için ter döktüğünüz bir mobil oyun arıyorsanız Bar Story hoşunuza gidecektir.

Bugüne kadar JRPG türünde bir deneyiminiz varsa köyden köye ve bardan bara gezmişsinizdir. Bar Story isimli bu oyun ise dengeleri değiştiriyor ve köy sakinleri ile birlikte yeni kahramanların ziyaret etmeyi ziyaret etmeyi tercih edecekleri bu barlardan birini sizin işletmenizi istiyor. Ama bu iş de öyle düşündüğünüz kadar dükkanın içinde beklemekten geçmiyor. Siz bir tedarikçisiniz. Dolayısıyla insanların zor zamanlarda kendilerine gelmeleri için yiyecekleri ve içecekleri her şey için vahşi bir dünya içerisinde malzeme avına çıkmanız gerekecek.

Oyunun en büyük avantajlarından bir tanesi deli divane bir şekilde yemek pişirmenizin istenmemesi. Öte yandan seviye atlamak ve malzeme bulmak için de çıplak doğada saatlerinizi harcamıyorsunuz. İkisinin mükemmel uyumun işlediği bir oyun sistemi içerisinde kanlı canlı bir eylem içerisinde oluyormuş gibi hissediyorsunuz. Bu yaklaşımdan ötürü oyunu bir RPG bar simülasyonu olarak da adlandırmak mümkün.

400'den farklı yiyecek ve içecek tarifine erişebildiğiniz bu oyunda bitkilerden canlılara kadar birçok cana kıymanız gerekecek ve bu iş bile kendi çapında bir kahraman profesyonelliğine ihtiyaç var. Android telefon veya tablet üzerinden oynayabildiğiniz bu oyunu ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz ancak tam pakete sahip olmak için uygulama içi satın alma yapmanız gerekecektir.

YORUMLAR