Battle Alert 4.4.0 (Android)

Battle Alert

Battle Alert
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji ve savaş oyunudur.

Battle Alert, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz strateji, kule savunma ve savaş oyunudur. Bütün kategorilerden bazı elementleri bir araya getirerek eğlenceli ve orijinal bir oyun tarzı ortaya çıkaran Battle Alert, gerçek zamanlı strateji oyunlarını sevenlerin beğeneceği nitelikte.

Oyunu indirip ilk açtığınızda sizi bir rehber karşılıyor. Böylece oyunun nasıl oynandığı konusunda kafanız karışmıyor ve öğrenme şansına sahip oluyorsunuz. Eğer daha önce böyle oyunlar oynadıysanız ihtiyacınız olmayabilir ama eğer oynamadıysanız çok işe yarıyor.

Rehber kısmını geçtikten sonra oyuna başlıyorsunuz ve size bazı görevler veriliyor. Sizin amacınız da bu görevleri yerine getirmek, kendi ordunuzu inşa etmek ve diğer oyunculara saldırmak. Ayrıca oyuna ilk başladığınızda size bir tür koruma kalkanı veriliyor, böylece yerleşip ordunuzu inşa etmeden kimse size saldıramıyor.

Özellikler:

  • 20'den fazla araç çeşidi.
  • 69 senaryolu savaş.
  • 3 farklı birim tipi: kaynak, ordu ve savunma.
  • Gerçekçi canlı karakter ve grafikler.
  • Facebook'ta paylaşıp ödül kazanma.

Eğer siz de Android cihazınızda oynamak için zevkli ve değişik bir kule savunma oyunu arayışındaysanız, Battle Alert'i indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR