Battleground: Champions 0.9 (Android)

Battleground: Champions

0.9
Battleground: Champions
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Güçlü kahramanları topla, ölümcül takımını kur ve şampiyon ol.

İnsanlar, Ölümsüzler ve Şeytanlar adında üç farklı grubun yer aldığı oyunda her takımdan karakterlerinizi toplayın ve bu zorlu maceraya katılın. Işık ve karanlık arasındaki ebedi mücadelede yerinizi alacağınız bu oyunda güçlü müttefikler toplayın ve tehlikeli canavarları alt edin.

Savaşma ve taktik yapma konusunda bir hayli başarılı olan Battleground: Champions'ta takımınızı kurun ve rakibinizin karşısına çıkın. Maç içerisinde yapacağınız doğru hamleler ile düşman takımını ezin ve Arenadaki diğer oyuncularla savaşma şansı yakalayın. Ayrıca zindanlara saldırabilir, olağanüstü zorlukları tamamlayabilir ve kayıp eserleri bulabilirsiniz. Böylelikle takımınızın yetenek puanı artacak ve daha güçlü hale geleceksiniz.

Strateji ve taktik anlamında ön planda olan oyunda karakter seçimini de özenle sağlayın. Takım oluşturabilecek karakterler seçerek arenada kendinizi kanıtlayın. Son olarak koleksiyonlarda sizden istenenleri gerçekleştirin ve puanları toplayın. Bu zorlu rol yapma oyununda yerini almaya hazır mısın?

Battleground: Champions Özellikleri

  • Stratejik, dövüş temelli mücadelede kapışın
  • Üç farklı takımdan karakterlerinizi seçin
  • Dinamik savaşlara katılın
  • Birim koleksiyonlarını toplayın