BEAST BUSTERS featuring KOF

BEAST BUSTERS featuring KOF
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

BEAST BUSTERS featuring KOF ilgi çekici bir mobik aksiyon oyunudur

BEAST BUSTERS featuring KOF, ünlü japon oyun geliştiricisi SNK Playmore'un günümüzden 25 sene önce yayınladığı BEAST BUSTERS oyununu ve 20 sene önce yayınladığı The King of Fighters oyununu ilginç bir şekilde birleştiren bir mobil FPS oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan BEAST BUSTERS featuring KOF her anı aksiyon dolu olan bir oyun. Oyunda Beast Busters adlı bir paralı asker gurubunun kahramanlarını yönetmekteyiz. Bu ekibe King of Fighters sersinin ana kahramanı Kyo Kusanagi de katılmakta ve birlikte korkunç yaratıklara ve zombilere karşı savaşmaktalar.

BEAST BUSTERS featuring KOF'de kahramanlarımızı yönetirken birinci şahıs bakış açısını kullanıyoruz. Oyunda temel amacımız zombileri ve canavarları bize dokunmadan seri bir şekilde yok etmek. Bu işi yapmak çok zahmetli değil, oyunun kontrollerinin oldukça kolay olduğu söylenebilir. Oyunda düşmanları yok ettikçe düşen savaşçı özlerini toplayabilmekteyiz. Bu savaşçı özleri kahramanlarımızı geliştirmemiz için bize yardımcı olmakta ve sayelerinde yeteneklerimizi şekillendirebilmekteyiz.

Çok oyunculu oyun modunu da destekleyen BEAST BUSTERS featuring KOF'da arkadaşlarınızla birlikte oyunu oynayabilir ve birlikte bölümleri tamamlayabilirsiniz.

YORUMLAR