Beast Quest

Beast Quest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beast Quest güzel grafikleriyle öne çıkan bir mobil aksiyon oyunu

Beast Quest eğer mobil cihazlarınızda sürükleyici bir aksiyon oyunu oynamak isterseniz denemenizi tavsiye edeceğimiz açık dünya tabanlı bir mobil oyun.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinizde oynayabileceğiniz Beast Quest'de bizi fantastik bir macera bekliyor. Oyunun hikayesi Avantia adlı fantastik dünyada geçiyor. Bu dünyanın kaderi ise şeytani bir büyücü tarafından tehdit edilmektedir. Bu büyücü Avantia'da kendi hallerinde yaşayan canavarları büyü gücüyle yoldan çıkarmış ve onları dünyayı yok etmek için kullanmaya başlamıştır. Biz de büyücüyü durdurarak Avantia'yı kurtarmaya çalışan bir kahraman olarak oyuna dahil oluyoruz. Maceramız boyunca birçok farklı düşmanla ve devasa canavarlarla savaşırken bolca aksiyon ve heyecan yaşıyoruz.

Beast Quest'de Avantia'nın geniş açık dünyasında yol alırken farklı görevleri tamamlamaya, canavarlarla savaşarak onları durdurmaya ve hazineler peşinde koşmaya çalışıyoruz. Kimi zaman karlı tepelerde yol alırken kimi zaman sıcak kumsallara iniyoruz. Görevleri tamamladıkça kahramanımızın silahlarını ve zırhlarını geliştirebiliyor ve daha zoır savaşlara hazırlanabiliyoruz.

Beast Quest gerçek zamanlı savaş sistemine sahip. Kimi zaman dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşırken kimi zaman aynı anda birkaç düşmanla birden savaşıyoruz. Karşılaşmalarda zamanlama üzerine kurulu bir savaş sistemi mevcut. Düşmanlarımızın saldırılarını sağa veya sola kaçarak, veya kalkanımızla durdurarak etkisizleştirebiliyoruz. Saldırmak için kılıcımızı kullanıyoruz. Saldırma tuşuna basılı tuttuğumuzda ise daha güçlü saldırılar yapabiliyoruz.

Beast Quest'de oyun grafiklerinin oldukça güzel olduğu söylenebilir. 

YORUMLAR