Beat The Boss 3 1.8.0 (Android)

Beat The Boss 3

Beat The Boss 3
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli bir oyun olarak karşımıza çıkan Beat The Boss 3'te serinin diğer oyunlarında olduğu gibi yine patronumuzu pataklıyoruz.

Beat The Boss 3 ilk iki oyunu bir adım ileriye götüren bir devam oyunu ve Android işletim sistemli cihazlara ücretsiz olarak indirilebiliyor. Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da bizi köle gibi çalıştıran patronumuzu pataklıyoruz.

Özellikle strest atmak için son derece ideal olan oyunda patrondan inti kam almak için farklı silahlarımız mevcut. Makineli tüfekler, fırlatmak için suşiler, balyozlar, dikenli balıklar, raptiyeler ve daha nicesini bu oyunda silah olarak kullanabiliyoruz. Oyunda patronunuzu tamamen kişiselleştirebiliyorsunuz. Buna ek olarak yapımcılar kullanabileceğimiz silahları da özelleştirme imkanı sunmuşlar. Silahlarımızın üzerine farklı desenler çizebiliyoruz.

Oyunda yer verilen fizik motoru son derece gerçekçi ve oyunun kalitesini artıran detaylardan bir tanesi de kesinlikle bu fizik motoru. Grafikler ortalama seviyede fakat oyunun genel atmosferine tamamen uyum sağlıyorlar.

Genel olarak keyifli bir atmosfere sahip olan oyun, basit, kafa yormayan bir yapıya sahip. Ayrıntılı hikayelerden ve göz yoran grafiklerden sıkıldıysanız Beat The Boss 3'e mutlaka göz atmalısınız.