Beatdown! 1.2 (Android)

Beatdown!

1.2
Beatdown!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Atari salonu klasikleri arasında yer alan Final Fight gibi bir oyunu özlüyorsanız mobil cihazınız için çıkan bu oyuna mutlaka göz atın.

Kaba tabirle vur ilerle tarzı bir oyun olarak nitelendirilebilecek olan Beatdown, Noodlecake Games tarafından yapılmış son derece eğlenceli bir oyun. Hesaplı fiyatlarla hazırladıkları oyunlar yanısıra harika retro grafikleriyle de dikkat çeken şirketin oyunları arasında League of Evil ismi kulağınıza tanıdık gelecektir. Bağımsız oyun dünyasına yepyeni bir soluk getiren bu ekipten bu sefer de Android için olan daha çok atari salonlarından alışık olunan bir beat'em up oyunu geliyor.

20 farklı bölüme sahip olan oyunda 30'dan fazla rakip çeşidiniz bulunuyor. Bu tarz bir oyun için bu sayılar oldukça iyi. Sonsuz oyun modunda da bitmeyen bir macera içerisinde kendi yeteneklerinizi sınayabilirsiniz. 5 farklı Boss ve 5 farklı oyun içi bölüm ambiyansı ile renklerine renk katan oyunun combolu saldırı sistemi nefes almadan rakiplerinizi dövmek için sizi gaza getirecektir.

Android tablet veya telefon ekranından sanal butonlarla kontrol edilebilen oyun GamePad sahibi olanlar için ister dijital ister analog kontrol seçenekleri sunuyor. Android kullanıcıları için Google Play Achievements sistemine sahip olan oyun size Steam üzerinden oynuyormuş kadar heyecanlı bir hissiyat katacaktır. Oyun ne yazık ki ücretsiz değil, ancak çok ucuz olan fiyatı da adeta cazibe kokuyor.

YORUMLAR