Beautiful Bride Dressup 1.0 (Android)

Beautiful Bride Dressup

1.0
Beautiful Bride Dressup
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Beautiful Bride Dressup, özellikle kız çocuklarının çok beğeneceği renkli ve eğlenceli bir gelin giydirme ve süsleme oyunu.

Beautiful Bride Dressup, modayı seven kızların ilgisini çekebilecek bir Android kız giydirme oyunu. Fakat bu oyundaki kızımız normal bir kız değil, bir gelin. Gelin adayı şirin kızımızın güzen görünmesini sağlamak için ona güzel bir gelinlik giydirmeli ve aksesuarlarını da gelinliği ile uyumlu seçmelisiniz.

Gelinlik dışında, saçını, küpelerini, kolyesini, yüzüklerini, çoraplarını ve ayakkabalarını da seçmeniz gereken gelin adayını tamamen hazırladıktan sonra artık üğüne gitmeye hazır hale geliyor. Fakat ne yazık ki düğün sahnelerini oyunda göremiyoruz.

Modanın trendlerine göre hazırlanan oyunda, bir çok yeni tasarım gelinliği genç kızımıza giydirme imkanı yakalayabiliyorsunuz. Oyunun oynanışı dışında grafik ve tasarımı da oldukça başarılı. Çocukların hatta özellikle kız çocuklarının ilgisini çekecek şekilde tasarlanan oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz. Eğer çocuğunuzun yaşı küçükse ona yardımcı olarak birlikte oynama ve eğlenme fırsatınız da bulunuyor.

Android telefon ve tablet sahiplerinin yükleyebileceği oyunu indirerek oynamanızı tavsiye ederim.