Berzerk Ball 2

Berzerk Ball 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Berzerk Ball 2 bugüne kadar oynadığınız en ilginç ve en sert beyzbol oyunu olabilir.

Berzerk Ball 2, Android işletim sistemi taşıyan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve sürükleyici bir aksiyon oyunu. PC platformundan da tanıdığımız bu oyunda ilginç bir oyun deneyimi bizleri bekliyor.

Oyundaki temel hedefimiz mümkün olduğunca ileri gitmek. Bunu gerçekleştirebilmek için kontrolümüze verilen karkateri ileri doğru fırlatıyoruz. Karakterimiz yolculuğu esnasında karşısına çıkan bonuslar topluyor ve bunlar sayesinde güç kazanarak daha ileri gidebilme potansiyeli elde ediyor.

Karakteri mümkün olduğunca ileri fırlatabilmek için başlangıçtaki vuruş açısını çok iyi ayarlamak gerekiyor. Yükseklik ve hızın optimum noktası 45 derecelik açı olarak belirtilebilir. Vuruşlarınızı bu açıyla yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Elbette bu sırada karşımıza sadece daha yüksek puan almamızı sağlayacak öğeler çıkmıyor. Şansızlık eseri bizleri aniden durduran, gücümüzü kesen engellere de takılabiliyoruz.

Oyunda çok sayıda karakter mevcut ve unların farklı karakteristik özellikleri var. Oynadıkça karakterimizin seviyesini artırabiliyor, kazandığımız parayla markete gidip yepyeni aksesuarlar satın alabiliyoruz.