Best Sniper Legacy Cihaza göre değişir (Android)
Best Sniper Legacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    196

  • Üretici

    T-Bull

Harika deneyim sunan bir aksiyon oyunu

Best Sniper Legacy, Android tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz nefes kesen bir aksiyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Keskin nişancı tüfeğinizi alıp egzotik hayvanları avlamaya çalıştığınız bir oyun olan Best Sniper Legacy, destansı bir deneyim sunuyor. Ultra kaliteli görselleri ve eşsiz atmosferiyle dikkat çeken oyunda farklı silahları kontrol edebiliyorsunuz. Silahlarınızı güçlendirerek daha iyi atışlar da yapabileceğiniz oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Sürükleyici atmosferi ve bağımlılık yapıcı etkisiyle aksiyon severlerin bir hayli hoşuna gidebilecek türden bir oyun olduğunu da söyleyebilirim. Dinozorlardan zombilere kadar pek çok farklı hedefi ortadan kaldırmanız gereken oyunda eşsiz bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Becerilerinizi sonuna kadar sınamanız gereken oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Birbirinden zorlu yüzlerce görevi de tamamlamanız gereken oyunda gerçekçi silah kontrolleri yer alıyor. Bu tarz oyunları seviyorsanız Best Sniper Legacy mutlaka telefonlarınızda yer alması gereken bir oyun.

Best Sniper Legacy oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR