Bike Racing - Bike Blast Rush 2.1 (Android)

Bike Racing - Bike Blast Rush

2.1
Bike Racing - Bike Blast Rush
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bike Racing ile mobil cihazınızda bisiklet sürebilirsiniz.

Aksiyon oyunları arasında bulunan Bike Racing-Bike Blast Rush, alanında oldukça iddialı bir oyun olarak göze çarpmaktadır. Bisiklet aracılığı ile maksimum puanı toplamayı hedef edineceğiniz bu oyunda, renkli HD grafiklere ve eğlenceli ses efektlerine yer verilmiştir.

Oyun içerisinde birçok farklı karakter yer almaktadır. Dilediğiniz karakteri seçerek, şehirde eğlenceli bir serüvene atılın. Bisiklet eşliğinde çeşitli engellerden kurtularak, olabildiğince fazla puan toplamalısınız. Ekranı sağa, sola ve üste kaydırarak hareket ve yön kontrolünü rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Topladığınız puanlar ile çeşitli özellikleri ve araçları kullanma imkânınız bulunmaktadır. Roket kullanarak havadan hızlı bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Rampalar yardımı ile köprü, tren ve otobüslerin üzerlerine çıkarak yola devam edebilirsiniz. Rampaların olmadığı bölümlerde ise trenlerin ve köprülerin üzerlerinden zıplayarak engelleri aşabilirsiniz.

10 milyondan fazla kişi tarafından tercih edilen ve sevilerek oynanan Bike Racing-Bike Blast Rush, Android ve İOS cihazlarda rahatlıkla oynanabilir. Ücretsiz olarak oyun severlere sunulan ve her geçen gün daha da fazla kişi tarafından oynanan nadir oyunlardan biri olarak dikkat çekmektedir.

YORUMLAR