Bits and Bites: Wild Dash

Bits and Bites: Wild Dash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Apple'ın yasakladığı sonsuz koşu oyunu Android cihazlarına ulaştı.

Apple ile büyük bir çekişme sonrası temeli gösterilemeyen sonuçlar doğrultusunda mağazalarda yer edinemeyen eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu olan Bits and Bites: Wild Dash sonunda Android kullanıcılarına ulaşmayı başardı. Dışkı ve zombie gibi konuları mizah olarak sunması nedeniyle engellediğini düşündüren yaklaşıma bakılacak olursa App Store halihazırda bundan daha kötü örnekleri ev sahibi olarak sahiplendiği de bir gerçek. Neyse ki, Android kullanıcıları için durum o kadar da kötü değil.

Sonsuz bir koşu oyununda Amerika çöllerinde gezen bir bufalo olarak oynuyorsunuz. Yalnızlığın simgesi olarak görünen bir ortam içerisinde karşınıza birçok coyote, bok böceği, dev solucanlar, kaktüs ve benzeri canlılar veya tuzaklar çıkıyor. Oyunu oynarken karşınıza çıkan güçlendirme seçenekleri çok ilginç. Lazer kaka ile kovalayan köpekleri parçalayabilirken zombie modu veya gergedan zırhı da karakterinizi güçlendiriyor. Bizim en çok hoşumuza giden dekor kral tacı ve kırmızı pelerin ikilisi oldu. Tabii oyunun neye benzediğini anlamanız için aşağıdaki tanıtım videosuna bir göz atmanızı önereceğiz.

Android telefon veya tablet kullanıcıları için hazırlanmış eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu olan Bits and Bites: Wild Dash tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Ne var ki, oyun içerisinde karşınıza uygulama içi satın alma seçenekleriyle daha hızlı güçlendirme seçenekleri sunulabilir.