Blade: Sword of Elysion

Blade: Sword of Elysion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blade: Sword of Elysion mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunudur

Blade: Sword of Elysion eğer Diablo ve Titan Quest tarzı hack and slash dinamiklerine sahip aksiyon RPG oyunlarını oynamaktan hoşlanıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Blade: Sword of Elysion'da Argon adlı fantastik bir krallığa konuk oluyoruz. Bu krallığın geçmişinde şeytani güçlere karşı büyük bir savaş verilmiş ve karanlık gizemli bir kılıcın içerisine hapsedilerek dünyada geçici bir barış sağlanmıştır. Fakat bu barış insanların güç hırsı ve açgözlülükleri nedeniyle bozulmuş, karanlık hapsedildiği yerden tekrar yeryüzüne çıkabilmiştir. İşte bu kaosu durdurmak için biz de oyuna dahil oluyoruz ve kahramanımızı seçerek maceraya atılıyoruz.

Blade: Sword of Elysion dilerseniz tek başınıza hikaye modunda oynayarak zindanları ziyaret edip bölüm sonu canavarlarıyla savaşabileceğiniz bir oyun. Senaryo modunda düşmanları yok edip görevleri tamamladıkça kahramanınız seviye atlayabiliyor ve yeni yetenekler kazanabiliyor. Ayrıca oyun içerisinde yüzlerce büyülü silah, zırh ve ekipman seçeneği yer alıyor. Görevler ve yok ettiğini güçlü canavarlar ödül olarak size bu büyülü eşyalardan verebiliyorlar. Oyunu dilerseniz online olarak oynayabilir ve arenalarda diğer oyuncularla savaşarak kahramanınızın gücünü test edebilirsiniz.

Blade: Sword of Elysion'un gerçek zamanlı savaş sistemi kolay kontrollerle birleşiyor. Bu sayede yoğun aksiyon kesintisiz bir şekilde yaşanabilmekte. Oyunun grafiklerinin de tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

YORUMLAR