Bladebound: Immortal Hack'n'Slash 1.03.32 (Android)

Bladebound: Immortal Hack'n'Slash

Bladebound: Immortal Hack'n'Slash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gerçek zamanlı savaşlar bizleri bekliyor olacak.

Mobil rol oyunları arasında yer alan Bladebound: Immortal Hack'n'Slash ile dünyanın dört bir yanından oyuncular ile savaşmaya hazır olun!

Artifec Mundi tarafından geliştirilen ve mobil platformda oyunculara ücretsiz olarak sunulan Bladebound: Immortal Hack'n'Slash, kusursuz grafikleri ile bizleri aksiyon ve gerilim dolu bir atmosfere götürüyor. Karanlık güçlerle mücadele edeceğimiz oyunda dünyanın çeşitli yerlerinden oyuncular ile yardımlaşabilecek ve onlarla savaşabileceğiz.

Ses efektleri ve görsel efektleri bakımından da mobil platformun başarılı isimleri arasında yer alan yapım, 500’ün üzerinde farklı silah modellerine sahiptir. Oyuncular lider olabilmek için ekipmanları birleştirebilecek ve daha güçlü hale getirebilecekler. 3 farklı zorluk derecesine sahip olan zindanlarda savaşabilecek ve karakterimizi geliştirebileceğiz.

AAA kalitede bir mobil oyun olan yapımda 3D konsol benzeri grafikler yer alıyor. Şuanda aktif olarak 500 binden fazla oyuncu tarafından oynanan mobil rol oyunu Google Play’de 4.3 gibi bir değerlendirmeye sahip. Dileyen oyuncular ücretsiz olarak oyunu indirebilir ve oynamaya başlayabilirler.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR