Blocky Cop Craft Running Thief 1.1 (Android)

Blocky Cop Craft Running Thief

1.1
Blocky Cop Craft Running Thief
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Blocky Cop Craft Running Thiefeğlenceli bir mobil hırsız polis oyunudur

Blocky Cop Craft Running Thief oyunculara keyifli zaman geçirme imkanı veren, GTA ve Minecraft oyunlarının güzel yönlerini birleştiren bir mobil polis oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir hırsız polis oyunu olan Blocky Cop Craft Running Thief'de acil durum çağrılarına cevap veren bir polisi kontrol ediyoruz ve şehri suçtan arındırmak için mücadele ediyoruz. Oyunda bütün olaylar hırsızların hapishaneden kaçmasıyla başlıyor. Bize de bu hırsızları yakalayarakhapishaneye geri götürmek düşüyor. Bu iş için farklı polis arabalarını kullanabiliyoruz. Bu araçları kendimiz inşa etmekteyiz. Polis arabalarını inşa etmek için görevleri tamamlamamız ve para kazanmamız gerekiyor.

Blocky Cop Craft Running Thief tıpkı GTA oyunlarındaki gibi açık dünyada dolaşabileceğiniz ve araç kullanabileceğiniz bir oyun. Blocky Cop Craft Running Thief'in grafikleri ise Minecraft'ı andıran piksel küpler şeklinde tasarlanmış. Oyundaki araç inşa etme özelliği de biraz Minecraft havasında. Oyundaki görevlerde polis araçlarımızı kullanırken şehir trafiğine dikkat etmemiz, kazan yapmamamız ve polis aracımıza hasar vermememiz gerekiyor. Blocky Cop Craft Running Thief uzun süren bir oyun keyfi sunuyor.

Her yaştan oyun severe hitap eden Blocky Cop Craft Running Thief'in kolay kontrollere sahip olduğu söylenebilir. 

YORUMLAR