Blood Rivals 1.7 (Android)

Blood Rivals

1.7
Blood Rivals
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zevkli ve nefes kesen bir Battle Royale oyunu

Blood Rivals, Android tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz nefes kesen bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Ortalığı kasıp kavuran Battle Royale oyun modunun başka bir uyarlaması olarak karşımıza çıkan Blood Rivals, Türkçe adıyla "Kan davaları" oyunu, arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bir oyundur. Nefes kesen sahneleri ve geniş haritalarıyla ön plana çıkan oyunda silahınızı kuşanıyor ve rakiplerinizi alt ediyorsunuz. Sürükleyici atmosferi ve bağımlılık yapıcı etkisiyle dikkat çeken oyunda son derece dikkatli olmanız gerekiyor. Battle Royale oyunlarını sevenlerin beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Blood Rivals, başka bir heyecanı telefonlarınıza kadar getiriyor. Hayatta kalan son adam olmak için mücadele gösterdiğiniz oyunda reflekslerinizi de iyi kullanmanız gerekiyor.

Yüksek kaliteli FPS deneyimi sunan oyunda kendinize has taktikleri uyguluyorsunuz. Son derece dikkatli olmanız gereken oyunda farklı türde silahları da kontrol edebiliyorsunuz. Basit arayüzü ve gelişmiş kontrol mekanizmasıyla da karşımıza çıkan Blood Rivals, bu tür oyunları sevenlerin mutlaka denemesi gereken bir oyun. Oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz.

Oyun hakkında daha detaylı bilgi için videoyu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR