Bomberman vs. Zombies

Bomberman vs. Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bomberman vs. Zombies, atari oyuncularının vazgeçilmezi bombermani zombilerle buluşturan bir Android oyunu.

Bomberman vs. Zombies, bir dönem atarinin başında saatler geçirmemize sebep olan bomberman oyununun zombilerle birleştirilmiş hali. Android telefon ve tabletimize ücretsiz indirebildiğimiz ve oldukça ufak boyutlu olan zombili bomberman oyununda kahraman bomba adam olarak gezegeni zombilerden temizlemeye çalışıyoruz.

Atari oyuncularının vazgeçilmezleri arasında olan bomberman sizin de bir dönem oynadıklarınız arasındaysa bomba adam ile zombileri karşı karşıya getiren bu Android oyununu kesinlikle denemelisiniz.

Göze hoş gelen görseller sunan oyunda bomba adam yerine geçip gezegeni sarmaya çalışan zombilerden kurtarmak için uğraş veriyoruz. Etkili bombalarımızı zombilerin geçiş noktalarına bırakarak gezegenden teker teker siliyoruz. Tüm zombileri temizlediğimizde veya onlarca kutudan içerisinde anahtar olanı bulduğumuzda sonraki bölüme geçmiş oluyoruz.

“Bombayı bırak, kaç” felsefesini uyguladığımız oyunda zombilerin çok akıllıca hareket ettiklerini de atlamamak lazım. Oyunun ilk bölümünde dahi zombiler kolaylıkla öldürülemiyor. Stratejik noktaya koyduğunuzu düşündüğünüz bombalardan rahatlıkla kaçabiliyorlar. Dahası zombiler yavaş, hızlı hareket edebilen ve teleport olabilen olarak farklı türlere ayrılmış. Kısacası basit gibi görünen ancak kafa çalıştırmanız gereken bir oyun.

“Cesur ol, gezegeni kurtar!” sloganıyla Bomberman vs. Zombies, Android cihazınızda zaman öldürmek için oynayabileceğiniz harika bir oyun. Hele ki bomberman oyununu atari döneminden tanıyan biriyseniz eski günleri yad etmek adına ilaç gibi gelecektir.

YORUMLAR