Boss Monster

Boss Monster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boss Monster Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz, sürükleyici ve heyecanlı bir kart oyunu.

Boss Monster, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir kart oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak indirilebilmesine rağmen sürükleyici yapısı ve zengin içeriğiyle birçok rakibini geride bırakmayı başarıyor.

Boss Monster en popüler kart oyunları arasında yer alıyordu. Bu kadar tutmasının ardından yapımcılar oyunu mobil platforma da taşımak istediler ve karşımıza bu sürükleyici oyunu çıkarttılar. Boss Monster tıpkı fiziksel olarak oynanan versiyonunda olduğu gibi işliyor. Fakat dijital olmasının avantajlarını sonuna kadar kullanarak sayısal değerleri otomatik olarak hesaplıyor. Böylece oyuncular daha akıcı bir oyun deneyimi yaşamış oluyorlar.

Oyunda tekli ve çoklu oyuncu modu mevcut. Tekli oyuncu modunda bilgisayar karşı oynarken çoklu oyuncu modunda dünyanın her yerinden oyunculara karşı mücadele ediyoruz. Amacımız zindanımızı inşa etmek ve rakiplerimizi etkisiz hale getirmek.

Boss Monster'da retro ve pikselleştirilmiş bir grafik modelleme diline yer verilmiş. Sırf tasarımından ötürü bile oyunu beğeniyle oynayacak oyuncular vardır.

Bağımsız yapımcıların tasarladıkları oyunlara ilgi duyuyor ve yeni bir şeyler denemek istiyorsanız Boss Monster'ı denemeniz itavsiye ediyorum.