Bouncy Hero

Bouncy Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bouncy Hero, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Bouncy Hero, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Renkli grafiklere ve farklı bir kurguya sahip olan oyunda hayvanları kurtarmaya çalışıyorsunuz.

Renkli görsellere sahip bir koşu oyunu olarak karşımıza çıkan Bouncy Hero, sevimli hayvanları kurtarmaya çalıştığınız bir oyundur. Birbirinden farklı karakterlere sahip olan oyunda engellerin üzerinden atlıyor ve hayvanları sağ sağlim çıkışa ulaştırmaya çalışıyorsunuz. Reflekslerinizi de test edebileceğiniz oyunda işiniz bir hayli zor. 21 farklı hayvan motifinin işlendiği oyunda 40'dan fazla karakterin kilidini açabiliyorsunuz. Zorlu bir oynanışa sahip olan Bouncy Hero, birbirinden zorlu görevleriyle de karşımıza çıkıyor. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir oyun olan Bouncy Hero'yu mutlaka denemelisiniz. Çocukların da beğenerek oynayabileceği Bouncy Hero mutlaka telefonlarınızda olması gereken bir oyundur. 

Küp küp grafikleriyle de ilgi çekici bir atmosfere sahip olan oyunda işiniz bir hayli zor. Dikkatli olmalı ve yüksek puanlara ulaşmalısınız. Bouncy Hero oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR