Angry Birds APK

Angry Birds APK

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 106,717
  • DOSYA BOYUTU 99 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio

Angry Birds APK Android oyununda kızgın kuşların yumurtalarını çalan domuzlardan intikam alıyorsunuz. Angry Birds Classic APK olarak indirilebilir.

Angry Birds APK, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınız ve tabletleriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz dünyanın en popüler mobil oyunlarından bir tanesidir. Angry Birds Classic APK olarak Android telefonlara indirilebiliyor.

Angry Birds APK İndir

Bizleri yumurtaları domuzlar tarafından çalınan sinirli kuşların macerasına davet eden oyunda amacımız, hem kuşlarımızın yumurtalarını kurtarmak hem de kuşların intikamını almak. Oldukça sevimli karakterlerin yer aldığı oyunda amacımız sapan yardımıyla kuşlarımızı fırlatarak, domuzları vurmaya çalışmak.

Tüm dünyanın severek oynadığı Angry Birds'te bölümleri üç yıldız alarak geçebilmek için ekranda yer alan tüm domuzcukları en az hamleyle ortadan kaldırmaya çalışacaksınız.

Sürekli olarak güncellenmeye devam eden Angry Birds oyununda tamamlamanız gereken yüzlerce farklı bölüm ve bölümleri çok daha kolay geçebilmenize olanak sağlayacak farklı güçlendiriciler de sizleri bekliyor.

Boş zamanlarınızı değerlendirmek ve biraz da eğlenmek istiyorsanız, Angry Birds mutlaka Android telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde yer alması gereken oyunlardan bir tanesi.

Angry Birds Classic APK

Angry Birds neden kaldırıldı? Angry Birds Classic Android Google Play'den neden kaldırıldı? Dünyanın en sevilen, en çok indirilen ve en beğenilen oyunlarından Angry Birds'ün kaldırılma nedeni geliştirici Rovio'nun açıklamasına göre Angry Birds'ün eski teknoloji üzerine, eski oyun motorları ve tasarımları kullanılarak yapılmış olması. Günümünüzün mobil teknolojisi ve oyun ortamının değişmesi, oyunların her türlü platform gereksinimine uyması gerekliliği Angry Birds Classic'in uygulama mağazalarından kaldırılması sonucunu doğurdu. En son 11 Nisan 2019'da güncelleme alan Angry Birds 1 / Angry Birds Classic oyununu oynamak için Angry Birds APK indir seçeneğini kullanabilirsiniz.