Boyama Sayfaları 1.0.5 (Android)

Boyama Sayfaları

Boyama Sayfaları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Boyama Sayfaları ile sıkılan çocuklarınızı hem eğlendirin hem de eğitin. Renklerin sihirli dünyası çocuklarınızı bekliyor.

Çocuklar artık akıllı cihazlardan uzak duramıyorlar. Bu yüzden onlara doğru oyunu seçmek ve tehlikelerden uzak tutmak büyük bir soruna dönüşmüş durumda. Bazı oyunlar başta normal gözükseler de, ilerleyen bölümlerde olumsuzluklar içerebiliyorlar. Fakat çocuğunuza bir boyama oyunu açtığınızda onun hem eğlendiğini hem de geliştiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Boyama Sayfaları, Android işletim sistemi üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiz bir boyama uygulaması. Bu uygulamada onlarca farklı karakter ve onlarca farklı renk bulunuyor. Boyama Sayfaları uygulamasını gören çocuklar hayal güçlerine göre hayvanları ve eşyaları renklendiriyorlar. Çocukların rahatlıkla kullanabileceği bir tasarıma sahip olan Boyama Sayfaları, oldukça eğlenceli bölümleriyle çocuğunuzun sıkıldığı tüm vakitleri dolduracak.

Hemen şimdi telefonunuza veya tabletinize Boyama Sayfaları uygulaması kurun ve çocuğunuza gösterin. Hatta göstermeyi bırakıp onunla birlikte boyamalar yapın. Boyama Sayfaları ile çocuğunuzla birlikte doya doya eğlenin.

YORUMLAR