Break Loose: Zombie Survival

Break Loose: Zombie Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Break Loose: Zombie Survival sonsuz koşu oyunu türünde bir mobil oyundur.

Break Loose: Zombie Survival zombilere karşı hayatta kalmaya çalıştığınız bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir zombi oyunu olan Break Loose: Zombie Survival'da dünyanın kıyamet sürecine tanık oluyoruz. Zombilerin ortaya çıkmasıyla kentlerdeki tüm sokaklar zombiler tarafından istila edilmiş, insanlar köşeye sıkışmıştır. Hayatta kalmak için gerekli olan yiyecek ve su gibi ihtiyaçları temin etmek ise bir ölüm-kalım mücadelesi olmuştur; çünkü her köşebaşından bir zombi çıkabilme ihtimali vardır. Biz bu dünyada hayatta kalmaya çalışan ve zombilere karşı savaşan bir kahramanı yöneterek oyuna dahil oluyoruz.

Break Loose: Zombie Survival'da temel amacımız bizi kovalayan zombilerden kaçmak. Fakat bu iş çok da kolay değil; çünkü karşımıza bariyerlerin yanısıra otobüsler ve değişik araçlar, rampalar gibi engeller çıkıyor. Bu engellerden kaçmak için kahramanımızı sağa veya sola yönlendirmemiz veya zıplatmamız gerekiyor. Ayrıca yolmuzun üzerine çıkan zombiler de bizim sonumuzu getirebilmekte. Neyse ki bu zombileri yoldan toplayacağımız silahları ve cephaneyi kullanarak yok edebiliyoruz.

Break Loose: Zombie Survival'da toplanacak binlerce altın ve geçici avantaj sağlayan bonuslar bizi bekliyor. Oyunun grafikleri çok yüksek kaliteli olmasa da hızlı ve akıcı oynanış açığı kapatıyor.

YORUMLAR