Brutal Age: Horde Invasion 0.0.41 (Android)

Brutal Age: Horde Invasion

Brutal Age: Horde Invasion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brutal Age: Horde Invasion, Android işletim sistemine sahip tablet ve telelefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak dikkat çekiyor.

Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Brutal Age: Horde Invasion, stratejik bir kurgusuyla dikkat çekiyor. Kendi kabilenizi inşa edip rakiplerinize karşı savaştığınız oyunda zorluklar sizleri bekliyor.

Eğlenceli bir MMO oyunu olan Brutal Age, PVP ve PVE savaşlarının gerçekleştiği bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Kabilenizi kurduğunuz ve gittikçe geliştirdiğiniz bir oyun olan Brutal Age, zorluklara karşı göğüs gerip, stratejik taktikler geliştirdiğiniz bir oyundur. Oyunda kendi bölgenizi inşa ediyor ve rakip topraklara hükmediyorsunuz. Geniş bir haritada geçen oyunda barbar birliklerini eğitiyor ve özel yeteneklerinden yararlanıyorsunuz. Dünya çapında oyuncularla savaşıyor ve antik canavarları avlamaya çalışıyorsunuz. Antik çağ dönem esintilerinin yer aldığı oyunda oldukça zevk alıyor ve boş zamanlarınızı değerlendiriyorsunuz.

Brutal Age: Horde Invasion oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR