Bu Tarz Benim

Bu Tarz Benim
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bu Tarz Benim, kızlar için özel olarak geliştirilen ücretsiz ve eğlenceli bir Android kız giydirme oyunu.

Bu Tarz Benim, son bir kaç yılda televizyon ekranlarına fil gibi oturan ve özellikle kızlar tarafından ilgiyle izlenen popüler giyim ve moda yarışmalarından esinlenilerek geliştirilen bir Android kız giydirme oyunu.

Oyundaki tema Barbie kızımız ve Bu Tarz Benim yarışmaları üzerine kurulu. Bildiğiniz üzere bu tarz benim ve benzeri diğer programlarda sahip oldukları özellikler nedeniyle özellikle seçilen ve her saniye kavga edebilecek potansiyele sahip kızlarımız, moda yarışmasında giydiklerinden çok arkadaşlarıyla yaptıkları kavgalarla ön plana çıkıyor. Fakat bu oyunda tartışma ya da söz dalaşı yok.

Barbie'yi giydirerek ona yardımcı olmanız gereken oyun, gerçekten giyim ürünlerini kombinleme de başarılı olan kızlarımızın farklı kıyafetleri Barbie üzerinde denemesini sağlıyor. Saç, elbise, ayakkabı ve çanta seçimlerinde Barbie'ye yardım ederek onu akşam için şık bir şekilde hazırlamalısınız.

Kendi güzelliğiyle göz alan Barbie'yi bir de siz güzel bir şekilde giydirmeyi başarabilirseniz, ortaya Dünya Güzeli gibi bir barbie çıkabiliyor.

Eğlence amaçlı hazırlanan oyunun bu tarz benim yarışması ya da barbie ile herhangi bir resmiyeti bulunmuyor. Sadece her ikisinden de esinlenilmiş.

Oyunu oynamak için Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Fakat şunu unutmayın ki, Barbie'yi akşam gideceği parti için en şık şekilde giydirmelisiniz.

YORUMLAR