Buggs! Smash Arcade 1.1 (Android)

Buggs! Smash Arcade

1.1
Buggs! Smash Arcade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buggs! Smash Arcade, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen oldukça keyifli ve sıra dışı bir aksiyon oyunudur.

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tablet cihazlarda oynanabilen Buggs! Smash Arcade mobil oyunu sizleri böceklerin eğlenceli dünyasına götürecek keyifle oynayacağınız bir mobil aksiyon oyunudur.

Adından da anlaşıldığı gibi oyunun ana karakteri böcekler ancak oyun boyunca sizlere birçok eğlenceli obje de eşlik edecek. Hız ve beceriyi fazlasıyla gerektiren bir mobil oyun olan Buggs! Smash Arcade tam bir eğlence sunuyor. Yapmanız gereken ise seçtiğiniz böcek karakterle ilerleyebildiğiniz kadar ilerlemek. Ancak ilerlemek tabi ki hiç de kolay olmayacak. Yolculuğunuz boyunca uyanık ve seri olmalı ve karşınıza çıkan engelleri aşmalısınız.

Ayrıca Buggs! Smash Arcade oyununda karşınıza çıkan engeller de birbirinden eğlenceli. Dev şekerler, ağaçlar, sosisler gibi ilginç engellere tanık olabilirsiniz. Üstelik engeller de çeşitli yönlere doğru hızla hareket ediyor. Bu durumda sizin karakterinizi boşluklara sokup güvenli bir şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Yolda karşınıza çıkan altınları da toplamanız skorunuzu artıracaktır.

Oyunda yer alan tüm böcek çeşitlerine ulaşabildiğinizde de alternatifleriniz bitti diye üzülmeyin. Zira kendi böceğinizi de yaratabilir hatta ona isim bile koyabilirsiniz. Keyifle oynayacağınız Buggs! Smash Arcade mobil oyunu Google Play Store’da siz oyuncuları bekliyor.