Bullet Sky-Air Fighter 2014

Bullet Sky-Air Fighter 2014
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bullet Sky-Air Fighter 2014 klasik tarza sahip olan ve kuşbakışı bakış açısıyla oynanan bir uçak savaşı oyunudur

Bullet Sky-Air Fighter 2014 bize 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız oyunları hatırlatan yapıya sahip olan eğlenceli bir mobil uçak savaşı oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz retro tarzda bir oyun olan Bullet Sky-Air Fighter 2014'de uzayın derinliklerine yolculuk ederek dünyayı istila etmeye çalışan ve bilinmeyen teknolojilere sahip olan uzaylılarla savaşıyoruz. Dünyayı korumak için bize düşen görev karşımıza çıkan bütün düşman savaş gemilerini yok etmektir.

Bullet Sky-Air Fighter 2014'de kuşbakışı görüş açısı mevcut. Savaş gemimiz ekranda dikey olarak sürekli ilerliyor ve onu yönlendirerek bir yandan düşmanlara ateş ediyor, diğer yandan da düşman ateşinden kaçıyoruz. Yüzlerce düşman savaş gemisiyle karşılaştığımız oyunda kuvvetli ve dev boyutlara sahip bölüm sonu canavarlarıyla da karşılaşmaktayız. Bu bölüm sonu canavarı savaşlarında heyecan doruğa çıkıyor ve bizi bolca aksiyon bekliyor.

Bullet Sky-Air Fighter 2014'ün renkli 2 boyutlu grafikleri göze hoş görünüyor. Ayrıca görsel efektler de kaliteli olarak nitelendirilebilir. Oyunda oyunculara 4 farklı uzay gemisi seçeneği sunuluyor.

YORUMLAR