Burrito Bison: Launcha Libre 1.3 (Android)

Burrito Bison: Launcha Libre

1.3
Burrito Bison: Launcha Libre
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burrito Bison: Launcha Libre mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Burrito Bison: Launcha Libre eğer durmak bilmeyen bir heyecan yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil aksiyon oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Burrito Bison: Launcha Libre'de ana kahramanımız Burrito Bison yeni maceralarıyla karşımıza çıkıyor ve bu sefer arkadaşlarını da beraberinde getiriyor. Burrito Bison: Launcha Libre'deki bütün olaylar kötü niyetli şefin kahramanımız Burrito Bison'ın yemek kitabını çalmasıyla başlıyor. Şef, Burrito Bison'ı yavaşlatabilmek ve yemek kitabını geri almasını önlemek için emrindeki jelibon ordusunu dünya üzerine salıyor ve dünyayı istila etmeye başlıyor. Biz de dünyanın en iyi salsa sosunu hazırlayabilmek için Pineapple Spank, El Pollo ve Burrito Bison'ı kontrol ederek jrlibonları patalkıyoruz.

Burrito Bison: Launcha Libre'de bir güreşçi olan kahramanımız Burrito Bison gücünü kullanarak yoluna çıkan düşmanları yok edebiliyor. Ayrıca kahramanımızı daha da güçlü, hızlı ve şanslı yapacak çeşitli power upları toplayarak oyundaki aksiyonun dozunu artırabiliyoruz. Oyunda yer alan bölüm sonu canavarları ise bize zorlu savaşlar sunuyor.

Burrito Bison: Launcha Libre renkli 2 boyutlu grafiklerle süslenmiş bir oyun. Oyunun kontrolleri de oldukça kolay.

YORUMLAR