Buz Devri Maceraları 1.0.0m (Android)

Buz Devri Maceraları

Buz Devri Maceraları
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buz Devri Maceraları ile Buz Devri'ne yolculuk ediyoruz

Buz Devri Maceraları en sevilen animasyon serilerinden olan Ice Age - Buz Devri'ni konu alan ve oldukça zengin bir içeriğe sahip olan bir mobil macera oyunudur.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Buz Devri Maceraları ya da orjinal adıyla Ice Age Adventures mobil oyunlardaki başarısıyla tanınan Gameloft tarafından geliştirilmiş olan bir başka başarılı yapımdır. Asphalt 8, Six Guns, Örümcek Adam oyunları gibi yapımlarıyla tanıdığımız Gameloft bu oyunda da tecrübesini konuşturuyor ve oyun severlere üst kalite bir içerik sunuyor.

Buz Devri Maceraları bize Sid, Manny, Diego ve diğer Buz Devri kahramanlarının maceralarına tanık olma imkanı vermekte. Oyunda herşey yine şapşal sincabımız Scrat'ın bir türlü yakalayamadığı meşe palamudunu takip etmesiyle başlıyor ve yine Buz Devri'nin kaderini değiştirecek olaylar dizisi patlak veriyor. Sid ve arkadaşları bu olaylar sonucu bir buz parçası üzerinde mahsur kalarak ana karadan kopuyorlar ve denizde sürüklenmeye başlıyorlar. Bundan sonra ise bize düşen görev Sid'e ve arkadaşlarına yardımcı olarak onları dinazorlar gibi tehlikelerden korumak ve eve dönmelerine yardımcı olmak. Bu iş için kimi zaman heyecan dolu anlar yaşarken kimi zaman eğlenceli bulmacalar çözüyoruz.

Hem bir macera hem de bir bulmaca oyunu olan Buz Devri Maceraları eğer Buz Devri'ni seviyorsanız kaçırmamanız gereken bir oyun.

YORUMLAR