CACTUS MCCOY

CACTUS MCCOY
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

CACTUS MCCOY, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir aksiyon oyunudur.

CACTUS MCCOY, bir gece ansızın vücudunda garip değişiklikler olan kahramanımızın kaktüse dönüşmesiyle sonuçlanan eğlenceli bir aksiyon oyunu. Boş vakitlerinizi değerlendirmek isteyenlerin Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinden rahatlıkla oynayabileceği oyunda, kahramanımıza zorlukları aşması için yardımcı oluyoruz.

CACTUS MCCOY oldukça özgün bir karaktere sahip. Bir gece ansızın vücudunda garip değişiklikler oluyor ve kaktüse dönüşüyor. Hikayemiz de burada başlıyor. Laneti üzerinden kaldırmak için karakterimizin macerasına ortak oluyoruz. Oynanışin gerçekten iyi olduğunu söyleyebilirim. Kontrollerin kolay ve eğlenceli olmuş. Biraz şiddet içeriyor olsa da çocukların ebeveyn kontrolünde oynamasında bir sakınca görmüyorum. Oyuna başladıktan sonra çeşitli bölümleri elimizdeki silahla geçmeye çalışıyoruz. Grafiklerin iyi olduğunu söyleyemem fakat oyunun temasına uygun olarak tasarlandığını rahatlıkla söyleyebilirim.

Boş vakitlerinizi eğlenceli bir oyunla geçirmek istiyorsanız CACTUS MCCOY oyununu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hafif şiddet içermesini bir kenara bırakırsak her yaştan insan kolaylıkla oynayabilir.

YORUMLAR