Caillou House of Puzzles 1.6 (Android)

Caillou House of Puzzles

1.6
Caillou House of Puzzles
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Caillou House of Puzzles, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca ve çocuk oyunudur.

Caillou House of Puzzles, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir çocuk oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Çocukların eğlenceli vakit geçirmesi için tasarlanan oyunda, Caillou'nun büyük mavi evindeki odaları keşfederek birbirinden eğlenceli bulmacaları çözmeye çalışıyoruz. Tabi yapabileceklerimiz bununla sınırlı değil. Kayıp nesneleri de bulmamız gerekiyor.

Öncelikle Caillou House of Puzzles oyununu sadece çocuk kategorisinde değerlendirmememiz gerektiğini söylemem gerekiyor. Zira oyunun amacı tamamen bulmaca üzerine kurulu ve her odada çeşitli kayıp nesneler bulunuyor. Dolayısıyla bu tarz bir oyunun çocuğunuzun kişisel gelişimini olumlu etkileyeceğini söylersek yanlış bir yorum yapmış olmayız.

Gelelim Caillou'nun büyük mavi evine. Oyunda yer alan odaları hemen sıralayalım: Caillou'nun odası, Rozi'nin odası, Anne ve Baba'nın odası, Banyo, Mutfak ve Oturma odası.

Bu odaların her birinde birbirinden eğlenceli 3 bulmaca bulunuyor ve her odada bulunan 3 kayıp nesneyi bulmamız gerekiyor. Her yaştan çocuğun oynaması için de farklı oyun seviyeleri unutulmamış. Yani kolay-orta-zor seviyelerinden birini seçerek sizin için en iyi tercihi yapabilirsiniz. Bulmacalar tamamlandığında ortaya video animasyonlar çıkıyor ve Caillou'nun sesinden odadaki nesneleri öğrenebiliyorsunuz.

Eğlenceli bir oyun arayanlar bu güzel yapımı ücretsiz olarak indirebilirler. Çocuklar için gayet iyi bir oyun olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

YORUMLAR