California Crime Police Driver (Android)

California Crime Police Driver

California Crime Police Driver
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

California Crime Police Driver mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

California Crime Police Driver eğer mobil cihazlarınız üzerinde bolca aksiyon yaşamak isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir polis oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan California Crime Police Driver'de sokakları suçlularla dolu olan bir şehre konuk oluyoruz ve kanunun gücünü uygulayarak bu suçluları etkisiz hale getirmeye çalışıyoruz. Açık dünya tabanlı bir yapıya sahip olan California Crime Police Driver'da polis aracımıza atlayarak suçluları yakalamak için veya suçluların bulundukları yerleri basmak için mücadele ediyoruz.

California Crime Police Driver bize GTA oyunlarını hatırlatan bir yapıya sahip. Oyunda hem araç kullanabiliyoruz hem de silahlı çatışmalara girebiliyoruz. Kullanabileceğimiz araçlar arasında polis araçları bulunuyor, bunun yanında trafikte yol alan araçları durdurarak bu araçlara binebiliyoruz.

California Crime Police Driver ortalama bir grafik kalitesine sahip. Karakter animasyonlarının zayıf olduğunu belirtmekte fayda var.